Kanapki bankietowe
Kwasy Omega 3

Kwasy Omega 3 (2)Wielu z nas zastanawia się dlaczego na ulicach spotykamy coraz więcej ludzi w okularach. Jest to przede wszystkim spowodowane rozwojem technologicznym – spędzaniem dużej ilości czasu przed telewizorem czy komputerem.

Dla ochrony naszych oczu poleca się kwasy Omega 3. Są to kwasy, które ewidentnie mają korzystny wpływ na nasz organizm. Szczególnie na serce i oczy – spożywając kwasy Omega 3 ograniczymy szansę na choroby serca i oczu.

Przede wszystkim należy podkreślić fakt, że kwasy Omega 3 oddziałują na rozwój i działania mózgu od momentu rozpoczęcia życia. Udowodnione jest, że kobieta, która w trakcie ciąży prowadzi suplementację kwasami Omega 3 ma większą szansę na urodzenie dziecka, które będzie inteligentniejsze. Idąc dalej tym tokiem myślenia trzeba wspomnieć także, że kwasy Omega 3 usprawniają przepływ krwi w mózgu co wiąże się z szybszym przekazem bodźców przez neuroprzekaźniki.
Suplementację kwasami Omega 3 zaleca się szczególnie dla osób, które często przemęczają swoje oczy – dodatkowym atutem w przypadku stosowania tych kwasów będzie zauważalna poprawa koncentracji.

Ciekawe artykuły tematyczne o gotowaniu online:

About the author

Related Posts

Frazy kluczowe: Stojaki na ulotki - Brooklyn, balayage kraków, internorm okno kf410, szycie firan kędzierzyn, zerwany triceps, zeltiq Warszawa, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, balayage fryzjer kraków, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, usuwanie graffiti toruń